Najpopularniejsze pytania w serwisie

Serwis Kredytowny.pl jest przeznaczony dla biur kredytowych oraz dla Klientów. Biura kredytowe tworząc profile swojej działalności mogą opisać czym się zajmują, jakie świadczą usługi, jakiego rodzaju produkty finansowego oferują. Dzięki temu Klienci poszukujący dla przykładu pożyczki czy kredytu mają możliwość łatwego znalezienia odpowiedniego biura oferującego pożądany produkt. Serwis Kredytowny.pl łączy Klientów poszukujących rozwiązań finansowych z biurami kredytowymi świadczącymi wymienione usługi.
Serwis Kredytowny.pl jest wyłącznie platformą łączącą Klientów z biurami kredytowymi. Nie jesteśmy Pożyczkodawcą czy Kredytodawcą. Umożliwiamy biurom kredytowym reklamę swojej działalności i swoich usług, w tym produktów finansowych (kredytów czy pożyczek). Złożenie wniosku o kredyt czy pożyczkę może odbyć się bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy na danym profilu biura kredytowego. Biura kredytowe oferują zarówno kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, firmowe, samochodowe, inwestycyjne, jak i pożyczki pozabankowe, chwilówki czy inne usługi. Pełna oferta jest dostępna na profilu każdego biura. Warto również skorzystać z formularza kontaktowego i dopytać o swoją indywidualną sytuację.
W pierwszej kolejności należy wejśc na podstronę "Wybierz biuro" i wybrać swoją lokalizację. Pojawi się lista biur w wybranym mieście. Należy wybrać najbardziej odpowiadające (najbliższe, najlepiej oceniane) i skontaktować się poprzez formularz na stronie, wysłanie wniosku na stronie, bądź telefonicznie. Biuro kredytowe poinformuje, jakie są kroki w celu uzyskania kredytu, jakie będą wymagane dokumenty oraz jakie będą przykładowe parametry kredytu. Nie jest to oferta, a jedynie przykład. W celu otrzymania konkretnej oferty należy złożyć wniosek w biurze kredytowym.
Należy wziąć pod uwagę, że nie w każdym mieście będzie biuro kredytowe, które założyło swój profil na Kredytowny.pl. Stale powiększamy bazę biur współpracujących dążąc do zapewnienia Klientom szerokiej dostępności w obrębie ich lokalizacji. W przypadku, gdy w danej miejscowości nie ma biura kredytowego, można zdecydować się na biuro znajdujące się w miejscowości nieopodal lub w obrębie danego województwa. Często biura kredytowe mają możliwość obsługi Klientów na odległość, więc warto skorzystać z jednego z nich.
W pierwszej kolejności należy utworzyć swój profil - wchodzimy w zakładkę "Dodaj biuro" i podajame wymagane dane. Profil biura zostanie założony, ale będzie nieaktywny do czasu potwierdzenia i weryfikacji przez serwis Kredytowny.pl. Nie jest to nic strasznego. Po prostu chcemy się upewnić, że nikt nie podszywa się pod dane biuro kredytowe i że profil został założony przez osoby faktycznie reprezentujące dany podmiot. Po aktywacji profilu należy uzupełnić informacje - opis działalności, oferta, usługi, inne. Są to informacje, na podstawie których Klienci dokonują wyboru, tak więc muszą być rzetelne i szczegółowe, dając pełny obraz produktów i usług znajdujących się w ofercie. 
Serwis Kredytowny.pl oferuję możliwość promocji biura w wyszukiwarce - może to być promocja w danym mieście, województwie czy Polsce. Szczegóły i warunki promocji są dostępne na profilu biura po zalogowaniu. Dodatkowo, najlepszą i zarazem najbardziej obiektywną formą będą opinie Klientów umieszczane na profilu każdego biura. Pozwolą innym dokonać wyboru. Dlatego warto każdemu Klientowi wspomnieć o serwisie i zostawieniu opinii. Na pewno takie działanie przyniesie korzyści w przyszłości. 
Gratulujemy i cieszymy się, że serwis Kredytowny.pl pomógł znaleźć właściwe rozwiązanie. Biura kredytowe można oceniać wchodząc w profil danego biura. Można także dodać opinię w profilu danego biura, co znacznie ułatwi kolejnym Klientom w podjęciu decyzji o wyborze i skorzystaniu z usług. 

Opinie klientów

Centrum Usług Dla Biznesu Krzysztof Rzetelski

Człowiek z wiedzą jakich brakuje w branży finansowej. Po 3 nie udanych próbach w różnych biurach, tr...
zobacz więcej

5,0 ocena
Aleksander Rychter

Centrum Usług Dla Biznesu Krzysztof Rzetelski

Polecam, kompetentny doradca. Wszystko dokładnie tłumaczy, mówi o wszystkich zagrożeniach i kruczkac...
zobacz więcej

5,0 ocena
Jakub Walczak

Centrum Usług Dla Biznesu Krzysztof Rzetelski

Pan Krzysztof pomagał Nam uzyskać kredyt hipoteczny. Dostaliśmy dokładne informację o ofertach bankó...
zobacz więcej

5,0 ocena
Dorota Wiśniewska